Kalezaindu

Mendieta kartela apurtuta

Resuelta
Descripción
Eleizaldetik Kanpantxurako noranzkoan, Altamira baserriaren parean, 'Mendieta' jartzen duen kartela apurtuta eta herdoilduta dago.

Dirección
Mendieta Auzoa 26

Categoría
Señalización (en suelo o vertical)

Fecha
07/04/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Operariak apurtutako seinalea kendu du. Udalak, dituen baliabideek ahalmentzen dioten neurrian, herriko seinalizazioa aztertu eta egokitzeko asmoa daukala jakinarazten da.
    Fecha: 10/04/2019 12:29:41
    Resuelta
  • Comentario: Kasua udal operariaren eskuetan jarri dugu.
    Fecha: 09/04/2019 12:03:56
    En proceso
  • Comentario:
    Fecha: 07/04/2019 22:53:39
    Abierta