Kalezaindu

Goikoerrota ondoko panela

Resuelta
Descripción
Goikoerrota ondoko informazio panela lurrean dago

Dirección
Lugar Barrio Kanpantxu 15, Goikoerrota

Categoría
Señalización (en suelo o vertical)

Fecha
17/04/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Dagoeneko informazio panela behar bezala jarrita dago.
    Fecha: 17/04/2019 14:43:04
    Resuelta
  • Comentario: Udal operariak bere gain hartu du abisua.
    Fecha: 17/04/2019 11:24:04
    En proceso
  • Comentario: Eskerrik asko, zure abisua kontutan hartuko dugu.
    Fecha: 17/04/2019 11:18:38
    En proceso
  • Comentario:
    Fecha: 17/04/2019 11:13:19
    Abierta