Kalezaindu

Mimentza inguruko buzoian bedarra

Resuelta
Descripción
Mimentza inguruko buzoia eta udal iragarki ohola dauden tokia bedarrez beteta dago

Dirección
Barrio Mendieta 16

Categoría
Limpieza de calles

Fecha
26/03/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Abisua kontutan hartu eta operariak ingurua bedarrez garbitu du.
    Fecha: 27/03/2019 10:09:25
    Resuelta
  • Comentario: Udal operariak abisuaren berri jaso du.
    Fecha: 26/03/2019 11:29:26
    En proceso
  • Comentario: Eskerrik asko zure abisuagatik. Udala jakitun geratzen da eta bidezko prozedura jarriko du martxan.
    Fecha: 26/03/2019 11:27:49
    Abierta
  • Comentario:
    Fecha: 26/03/2019 11:23:22
    Abierta